Disable Preloader

EGEGÖZ GÖZ DAL MERKEZİNDEN ESNAFA SAĞLIK GÜVENCESİ

TARİH: 07-05-2019 / 12:47

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, üyeleri ve ailelerinin en iyi sağlık hizmetini alabilmeleri için EGEGÖZ Göz Hastalıkları Merkezi yetkilileriyle protokol imzaladı.

EGEGÖZ Göz Hastalıkları Merkezi  Şirket Müdürü Zehra Nuhoğlu Bülbül, Koordinatör Erkan Zafer ÇAĞLAR, Halkla İlişkiler Uzmanı Meliha Diri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz’ü makamında ziyaret ettiler. Egegöz Göz Dal Merkezi’nin uzman doktorlarıyla sunduğu profesyonel hizmetlerden üyelerinin ve ailelerinin yararlanması için Şirket Müdürü Zehra Nuhoğlu Bülbül ile Oda Başkanı Bahattin AKYÜZ protokol imzaladı.

 

YÜZDE 25 İNDİRİM

 

Esnafların indirimlerden faydalanması amacıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Manisa Egegöz Göz Dal Merkezi arasında imzalanan anlaşma çerçevesinde;

 

- Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine, onların bakmakla yükümlü olduğu aile fetlerine; geçerli olan (Sağlık Uygulama Tebliği) hükümleri ve ilgi kurumlar il Egegöz Göz Dal Merkezi arasında akdedilmiş bulunan hizmet alım sözleşmesi kuralları gereğince hizmet verilecektir.Bu hizmetlere (tanı/tedavi) ait olan Egegöz Göz Dal Merkezinde ücret tahsilatlarda 12 TL YASAL SGK katılım payı haricinde herhangi bir muayenene ücreti alınmayacaktır.Sözleşme kapsamındaki HASTALAR bakmakla yükümlü olduğu kişiler ve Birinci derece yakınlarıda herhangi muayene haricindeki ek tetkiklerden ve ameliyatlardan yasa sınırlarından % 25 indirim uygulanacaktır.

 

- Sosyal Güvenlik Şemsiyesi kapsamı dışında olarak ücretli/ özel hasta statüsünde Ege Göz Dal Merkezine müracaat edecek sözleşme kapsamındaki HASTALAR’A ise;

Hekimlik hizmetlerinde; TTB Asgari ücret tarifei fiyatlarından % 15 indirim uygulanacaktır.

 

ÜYELERİN AVANTAJI OLACAK

           Ekonomik olduğu kadar sosyal alanlarda da üyeleri ve ailelerine destek sağlayan, sosyal çalışmalara önem veren Başkan Bahattin Akyüz, özellikle güç koşullarda ve günün büyük bölümünü çalışarak geçiren üyelerinin sağlık konusunda hassas olduğunu, bu nedenle ‘Sağlık’ dendiğinde en yüksek teknolojiyle donatılmış sağlık sistemlerini tercih ediyoruz. Egegöz Göz Dal Merkezi Manisa’mız için bir nimettir. Üyelerimize ve ailelerine hizmet verecek olması bizi memnun edecektir. Bu hizmetten tüm üyelerimizin daha ekonomik indirimlerle yararlanacak olması da bizim için önemli. Üyelerimiz avantajlı duruma gelmiştir. Tüm üyelerimize ve herkese hayırlı olmasını dilerim. Allah sağlığımızı bozmasın, bizi de doktorsuz bırakmasın” dedi.

 

Ege Göz Dal Merkezi Şirket Müdürü Zehra Nuhoğlu Bülbül ise bu güzel sözlerin üzerine yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Bizi tercih ettiğiniz için sizlere ve üyelerinize çok teşekkür ederim. Merkezimiz Ege Bölgesi’nin en önemli sağlık kuruluşlarından biridir. Ekibimiz, sağlık çalışanlarımız, doktorlarımız pırlanta gibi. Sağlık çok önemli. Üyeleriniz de sağlıklarını emanet ettikleri Ege Göz Dal Merkezi ayrıcalığından yararlanmaktan çok mutlu olacak. Karşılıklı iletişim içinde olmak, birbirimizin iyiliğini düşünmek, ortak hizmetler üretip, bu hizmetlerden hep birlikte yararlanmak çok güzel. Yaptığımız protokol de hayırlı, uğurlu olsun.”

 

YARIN GAZETESİ

16 TEMMUZ 2014 ÇARŞAMBA

 

EK BELGELER: